III KONFERENCJA PERIODONTOLOGICZNA PERIO2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji PTP Perio2018, która odbędzie się  w dniach 2-3 marca w warszawskim hotelu Marriot.  

ZAPISY I OPŁATY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SESJA PROF. MARCUSA HURZELERA

Serdecznie zapraszamy do udziału w Sypomzjum z całodzienną Sesją prof. Marcuusa Hurzelera, które obędzie sie w dniach 13-14 kwietnia w warszawskim hotelu Sheraton. Dla członków PSI przewidziane są preferencyjne warunki udziału.

Rejestracja i opłaty

 

13. CEIA - PROF. DENNIS TARNOW

W imieniu organizatora Dental Depot Wasio oraz własnym, jako patrona medialnego, serdecznie zapraszamy do udziału w 13. CEIA, ktora odbędzie się 13 października w Krakowie

IX Podkarpacka Konferencja Naukowo -Szkoleniowa Lekarzy Dentystów

Serdecznie zapraszamy do udziału w IX Podkarpackiej  Konferencji Naukowo -Szkoleniowej Lekarzy Dentystów I Międzynarodowej Konferencji Polsko- Słowackiej, która odbędzie się w dniach 6-7 października 2017 w Rzeszowie.

KONFERENCJA 15 MINUT

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji organizowanej przez Oboda Group, która odbędzie się 20 maja w Warszawie, gdzie po raz pierwszy w formie konferencji zostanie zaprezentowany kanon zawodowego profesjonalizmu prowadzenia rozmowy z niezmotywowanym pacjentem na temat kompleksowego leczenia protetycznego i zmiany estetycznej uśmiechu.

PERIO 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji PTP Perio2017, która odbędzie się  25 marca w warszawskim hotelu Marriot.  

PSI - implantologia stomatologiczna

złoty partner curriculum implantologii

banner-top
banner-top
banner-top
banner-top
banner-top
banner-top
banner-top
banner-top
banner-top
banner-top
banner-top
banner-top

Baza członków PSI