13. CEIA - PROF. DENNIS TARNOW

W imieniu organizatora Dental Depot Wasio oraz własnym, jako patrona medialnego, serdecznie zapraszamy do udziału w 13. CEIA, ktora odbędzie się 13 października w Krakowie

IX Podkarpacka Konferencja Naukowo -Szkoleniowa Lekarzy Dentystów

Serdecznie zapraszamy do udziału w IX Podkarpackiej  Konferencji Naukowo -Szkoleniowej Lekarzy Dentystów I Międzynarodowej Konferencji Polsko- Słowackiej, która odbędzie się w dniach 6-7 października 2017 w Rzeszowie.

KONFERENCJA 15 MINUT

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji organizowanej przez Oboda Group, która odbędzie się 20 maja w Warszawie, gdzie po raz pierwszy w formie konferencji zostanie zaprezentowany kanon zawodowego profesjonalizmu prowadzenia rozmowy z niezmotywowanym pacjentem na temat kompleksowego leczenia protetycznego i zmiany estetycznej uśmiechu.

PERIO 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji PTP Perio2017, która odbędzie się  25 marca w warszawskim hotelu Marriot.  

10.MIĘDZYNARODOWY KONGRES PSI/ICOI/DGOI

Serdecznie zapraszamy do udziału w 10. Międzynarodowym Kongresie PSI/ICOI/DGOI oraz 1. Kongresie ICOI Europe, który odbędzie się w dniach 8-10 czerwca 2017 roku w krakowskim hotelu Double Tree by Hilton.   

Szczegółowe informacje oraz zapisy będą niebawem dostępne na stronie kongrespsi.pl

patronat:

12. CEIA

W imieniu własnym, jako patrona prasowego, jak i organizatorów serdecznie  zapraszamy do udziału w 12. edycji CEIA, które odbędzie się w dniach  28-29 października w Krakowie. 

PSI - implantologia stomatologiczna

złoty partner curriculum implantologii

banner-top
banner-top
banner-top
banner-top
banner-top
banner-top
banner-top
banner-top
banner-top
banner-top
banner-top
banner-top

Baza członków PSI